Nie likwidujmy pośrednictwa finansowego w Polsce. Prośba o podpisanie petycji!

W środę 11 stycznia do sejmu trafi projekt ustawy o kredytach hipotecznych, w którym ku zaskoczeniu wielu osób, który zabrania bankom wypłaty wynagrodzenia pośrednikom i wprowadzający konieczność oczekiwania zapłaty od klientów. Jeśli ustawa w takim kształcie zostanie wprowadzona w życie, to jej skutki odczują wszystkie zainteresowane strony: zarówno pośrednicy finansowi, banki, a przede wszystkim klienci, którzy jeśli będą chcieli skorzystać z usługi doradcy, to będą musieli za to dodatkowo zapłacić.

Z racji tego, że czasu nie ma zbyt wiele, to zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie i podpisanie petycji w wersji elektronicznej, która jest dostępna pod poniższym linkiem:

Petycja: Nie likwidujmy branży pośrednictwa finansowego w Polsce

Oprócz samej możliwości podpisania petycji, znajdziecie tam również opis negatywnych konsekwencji jakie niesie ze sobą wprowadzenie wspomnianego zapisu w ustawie. Petycja została przygotowana przez Związek Firm Doradztwa Finansowego wspólnie z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych i Polskim Związkiem Firm Deweloperskich.

Działając wspólnie mamy szansę na zmianę zapisów, które niosą ze sobą wyłącznie negatywne skutki. Im szybciej i im więcej podpisów zbierzemy – tym większa nasza siła i szansa na zmiany. Petycja musi być złożona do 11.01.2016, a więc tylko do środy.

Każdy głos jest bezcenny. Liczę na Wasze wsparcie!

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *